SVORIO KOREKCIJOS PROGRAMA PAAUGLIAMS „CAMP TEENSHAPERS“

12 Bir SVORIO KOREKCIJOS PROGRAMA PAAUGLIAMS „CAMP TEENSHAPERS“

PROGRAMOS PRAKTINĖ NAUDA

– Žinios ir įgūdžiai, padedantys pereiti prie sveiko gyvenimo būdo, rūpintis sveikatai nežalingu kūno svorio mažinimu arba jo priauginimu, išlaikyti pasiektus svorio korekcijos rezultatus.
– Išvengtos sveikatai žalingų svorio pokyčių pastangų klaidos ir galimos pasekmės, susijusios su neprofesionalia, mitais arba neaiškia informacija internete.
– Atstatytas vaiko ar jaunuolio pasitikėjimas savimi, sugrįžusi motyvacija veikti, bendrauti, kurti, dalyvauti mokymosi bei po-pamokinėje veiklose.
– Sutaupytas laikas ir lėšos, susijusios su svorio mažinimo įgyvendinimu (programos metu dalyviai gauna koncentruotą, aiškiai pateikiamą informaciją apie sveiką mitybą ir judesį, kurią tuoj pat pritaiko praktikoje, gauna grįžtamąjį ryšį iš konsultuojančių dietologo bei sporto specialisto).
– Individualios ir grupinės gydytojos-dietologės, fizinio aktyvumo, psichologijos specialistų konsultacijos.

PROGRAMĄ SUDARO

5 arba 10 dienų sveikos mitybos ir sveiko judesio ugdymas stovykloje, dalyvaujant gydytojui dietologui, psichologui, motyvacinio ugdymo bei fizinio lavinimo specialistams.
25 arba 20 dienų po stovyklos savarankiško mokymosi ir praktikos darbas, atliekant užduotis namuose ir nuotoliniu būdu prižiūrint specialistams.

VADOVAI

Gydytoja dietologė dr. Rūta Petereit, fizinio lavinimo specialistė, pedagogė, sertifikuota ZUMBA instruktorė Laura Tumynaitė, diplomuotas nuotolinio mokymosi bei sertifikuotas koučingo (motyvuojančio asmeninio ugdymo) specialistas Artiomas Šabajevas.

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

„Kokie įspūdžiai ir pokyčiai po stovyklos? Visų pirma, stovyklos laikas mums pasirodė be galo ilgas – todėl, kad nebuvo kasdienių skambučių, žinių (ar pasidejavimų) iš stovyklautojos. Tik keliskart su tėčiu sulaukėm tokios pat žinutės „man viskas gerai“. Ir viskas. Užtat grįžusi atrodė tokia nurimusi, paaugusi, ramiau bendraujanti. Galvoju, kad čia ir visos stovyklos bendravimo atmosferos, ir apriboto „telefoninio“ bendravimo rezultatas, kuriuo džiaugiuosi. Pastebėjau skaitančią ledų etiketę, besirenkančią ne plombyro, o šerbeto ledus, įsidedančią du persikus užkandžiams – tokie išoriniai atributai, suprantu, kad reikia laiko ir mūsų visų pastangų, kad jie virstų įpročiu. Todėl labai džiaugiuosi Jūsų sumanymu ir pasiryžimu toliau palaikyti ryšį, paskatinti, priminti. Stovyklai skyrė 10 balų. Mes, matydami patenkintą stovyklautoją, taip pat 10. Lina T.“.

„Sveiki, labai džiaugiamės duota starto pradžia. Viktorijos, o tuo pačiu ir mūsų, tėvelių, atsiliepimai apie stovyklą patys geriausi. Džiaugiamės, kad mūsų mergaitė ir toliau, savo noru, laikosi duotų nurodymų, džiaugiasi kiekvienu nukritusiu gramu. Ačiū Jums ir linkime sėkmės. Lina D.“.

„Laba diena, dėkojame už patarimus apie sveiką mitybą, galėčiau pasakyti, kad mes daug ko prisiskaitome ir prisižiūrime per žiniasklaidą apie sveiką mitybą arba sveiką gyvenseną, o vis tiek iki galo visko ir nesuprantame, nebuvo visumos. Tai gi Jūsų komandos dėka pradedame išvysti visumą ypač pastebime savo šeimos mitybos įpročių trūkumus, ir juos keisti pasirodo nėra taip lengva. Dirbti reikia ir su savimi ir su kitais. Dėkoju Jums, kad per savo dukrą sužinau tai ko man trūko. Ligita V.“.

„Sveiki, Šią vasarą dukra buvo Sveikos gyvensenos ugdymo stovykloje. Grįžo labai patenkinta, su pilnu krepšiu įspūdžių.  Šioje stovykloje dukra pamilo šokį, daug sužinojo apie sveiką gyvenseną. Nesigailiu nei vieno cento, kurį sumokėjau už šią stovyklą. Viskas atsipirko su kaupu. Lineta“.

 

Daugiau informacijos:

http://www.tolerancijoscentras.lt/

https://www.facebook.com/events/820120388151944/permalink/833692850128031/

Share
Komentarų nėra

Rašyti komentarą