Didmeniniame sandėlyje Vilniuje – tonos neaiškios kilmės mėsos

30 Kov Didmeniniame sandėlyje Vilniuje – tonos neaiškios kilmės mėsos

Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, patikrinimo UAB „Vilniaus bakalėja“ (Kirtimų g. 47B) metu, nustatė galimą nelegalios didmeninės prekybos mėsa atvejį. Išnuomotame sandėlyje sulaikyta per 120 tonų neaiškios kilmės šaldytos mėsos (kiaulienos lašinių bei galvijų kepenų).

Pareigūnams įtarimų sukėlė įmonės teritorijoje išmestos dėžės, kuriose prieš tai buvo supakuota šaldyta mėsa, su įtartina ženklinimo informacija. Patekus į užrakintą ir tariamai neveikiantį sandėlį, jame rasta apie 120 tonų neaiškios kilmės šaldytos mėsos, paruoštų įvairių ženklinimo etikečių, naujų perpakavimui paruoštų kartoninių pakuočių. Dalis produktų buvo išimti iš dėžių, supakuoti paletėmis be ženklinimo etikečių.

Patikrinime taip pat dalyvavę Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos bei Muitinės departamento pareigūnai toliau aiškinsis, kas yra sulaikytų produktų savininkas.  Visa sandėlyje rasta produkcija sulaikyta ir bus sunaikinta, mat pareigūnams nepavyko nustatyti nei tikslios jos kilmės šalies, nei gauti kokių nors saugą ir kokybę patvirtinančių dokumentų.

Informacija iš valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos.

Share
Komentarų nėra

Rašyti komentarą