Džiaugiamės projekto „Sveikatai palankūs“ rugsėjo mėnesio veikla „Sveikatos virusas – sveikas maistas ir sportas“

03 Spa Džiaugiamės projekto „Sveikatai palankūs“ rugsėjo mėnesio veikla „Sveikatos virusas – sveikas maistas ir sportas“

 

 

Norime labai pasidžiaugti projekto „Sveikatai palankūs” rugsėjo veiklomis. ,,Sveikatos virusas – sveikas maistas ir sportas” džiugiomis akimirkomis dalinasi Kauno lopšelis – darželis „Pagrandukas“.

Rugsėjo mėnesį į „Ežiuko” grupę atkeliavo „Sveikatos virusas”, atsinešdamas per vasarą prinokusių įvairių daržovių: bulvių, morkų, burokėlių, svogūnų, cukinijų, moliūgų ir kitų daržo grožybių. Su vaikais kalbėjome apie daržovių naudą sveikatai. Aptarėme, kad daržovės yra vienas iš sveikatą stiprinančios mitybos komponentų, kuri yra vaikų sveikatos pagrindas. Grupėje vyko daržovių atpažinimas lietimo būdu. Vaikai užrištomis akimis, liesdami daržovę, suprasdami jos formą ir paviršių, spėliojo, kokia tai daržovė. Po to užrištomis akimis vaikai spėliojo, kokią daržovę ragauja. Daugiausiai emocijų sukėlė aštriojo pipiriuko ragavimas, po kurio vaikai išgėrė rekordinį kiekį vandens.

Sveikatai užtikrinti vien sveikai maitintis nepakanka, labai svarbu yra ir judėti. Būtent todėl ,,Sveikatos virusas – sveikas maistas ir sportas” įstaigos ugdytinius džiugino ir aktyviomis veiklomis. Priešmokyklinio amžiaus grupės – „Saulutė“ ir „Žirniukas“ dalyvavo respublikinėje akcijoje „Rieda ratai rateliukai“, skirtoje Tarptautinei dienai be automobilio paminėti. Vaikai, vedini ratuotomis priemonėmis vyko į Draugystės parką, kur reikėjo įveikti įvairias važiavimo užduotis, pratinosi saugiai važiuoti, dalyvavo dviračių ir paspirtukų maratone.

Vykdomo projekto džiaugsmais su mumis dalinosi Kauno lopšelio – darželio „Pagrandukas“ auklėtoja Egidija Stonienė ir neformaliojo ugdymo mokytoja Rasa Nislaitytė.

darzoves  darzodarzoves-3  darzoves-2drirat dvir rgn

 

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“

iniciatyvos-kaunui-kaunas-logo

Share
Komentarų nėra

Rašyti komentarą