HIGIENOS ĮGŪDŽIŲ MOKYMAI

Higienos įgūdžių mokymai

Savarankiškai, nuotoliniu būdu, Jums patogiu laiku ir patogioje vietoje !!!

Dirbantiems tiesiogiai su maistu (H10) ir dirbantiems ne tiesiogiai su maistu (HBB)

Kursas skirtas ruoštis savarankiškai, mokytis ir laikyti testus galėsite 10 dienų nuo įsigyjimo.

Kaip gauti Higienos įgūdžių pažymėjimą nuotoliniu būdu?

  1. Registruokitės HIGIENOS MOKYMAI (spausti nuorodą);
  2. Sumokėkite ir gaukite prieigą prie mokymų medžiagos;
  3. Prisijunkite prie savo profilio PROFILIS (spausti nuorodą);
  4. Pasirinkite kursą (H10 arba HBB);
  5. Savarankiškai išmokite kurso medžiagą.;
  6. Išspręskite testą.;

Išlaikę testą gaukite mokymų pažymėjimą el. paštu!

Higienos įgūdžių mokymas vykdomas mokantis savarankiškai. Jūs gausite savarankiško mokymosi programą, kurią perskaitę ir išmokę būsite atestuotas ir iškart įgysite sveikatos žinių ir įgūdžių atestavimo pažymėjimą. Elektroniniu būdu išduotas pažymėjimas atitinka visus teisės aktus ir gali būti pateikiamas darbdaviui, ir kitoms institucijoms. Šiuos mokymus reglamentuoja LR Sveikatos apsaugos ministro 2008 m. sausio 28 d. įsakymą Nr. V-69.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra sveikatos žinių ir įgūdžių atestavimo pažymėjimas?

Tai pažymėjimas, kuris yra išduodamas asmeniu atestuotam pagal Higienos kursų programą.

Šiuos mokymus ir jų vykdymą reglamentuoja LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymas (2008 m. sausio 28 d. Nr. V-69). Pagal šį įsakymą higienos įgūdžių mokymas gali būti vykdomas mokantis savarankiškai, užsisakius mūsų svetainėje higienos įgūdžių programą, galėsite mokintis savarankiškai ir išsprendus testą, jums bus išduotas sveikatos žinių atestavimo pažymėjimas.

Kaip bus išduodamas higienos įgūdžių pažymėjimas?

Visus pažymėjimus gausite elektroniniu paštu. Jums tereiks juos atsispausdinti ir pateikti darbdaviui ar kitai prižiūrinčiai institucijai.

Kas yra “žalia korta” darbui su maistu?

Tai yra higienos pažymėjimas, kuris yra išduodamas žmonėms dirbantiems su maistu. Nuo seno šį pažymėjimą buvo įprasta spausdinti ant žalio popieriaus, todėl visuomenėje jis geriau žinomas, kaip žalia kortelė. Tad, jei darbdavys prašė pateikti žalią kortą darbui, užsisakykite pas mus higienos kursus, skirtus darbui su maistu.

Kokių specialybių darbuotojams yra reikalingas higienos pažymėjimas?

Pagal LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymą, higienos pažymėjimas yra reikalingas visiems darbuotojams dirbantiems su maistu, švietimo, kultūros, sveikatingumo paslaugas teikiantiems darbuotojams. Taip pat šį pažymėjimą turi turėti kosmetikos gaminius gaminantys ir grožio paslaugas teikiantys darbuotojai, socialiniai darbuotojai, sporto klubų, baseinų, pirčių paslaugas teikiantys darbuotojai, vaikų poilsio stovyklų, vaikų žaidimų patalpų darbuotojai, kurie prižiūri vaikus.