Konkurse dalyvaujantys vaikai prisideda prie sveikatai palankios mitybos kūrimo

16 Geg Konkurse dalyvaujantys vaikai prisideda prie sveikatai palankios mitybos kūrimo

Sveikos mitybos standartas ragina visas  ,,Sveikatai palankūs“ projekto ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigas aktyviai dalyvauti naujame organizuojamame konkurse!

Konkursas

Nuo gegužės 17  iki birželio 2 dienos organizuojame naują, sveiką mitybą ir kūrybiškumą vaikų tarpe skatinantį konkursą, kurio tikslas išrinkti patį puikiausią patiekalo receptą, kuris atitiks vaikų maitinimo aprašo reikalavimus ir bus įtrauktas į ruošiamus ugdymo įstaigų valgiaraščius.

Laukiame sveikuoliškų, vasarą simbolizuojančių patiekalų receptų ir pagaminto patiekalo nuotraukų;

Receptų ir patiekalų nuotraukų laukiame el. paštu: info@tikramityba.lt, gavę kuo greičiau talpiname į Sveikos mitybos standarto facebook paskyrą: https://www.facebook.com/sveikosmitybosstandartas/;

Patiekalų vertinimo komisija – facebook draugai ir VšĮ ,,Tikra mityba“ komanda. Daugiausiai facebook ,,patinka“ ir palankiausių komisijos vertinimu sulaukęs receptas, laimės konkursą. Todėl raginkite savo draugus ir tėvelius aktyviai balsuoti ir dalintis patiekalų receptais bei iliustracijomis.

Atminkit, jog kuo griaučiau darbelio nuotrauka bus patalpinta mūsų facebook paskyroje, tuo didesnė tikimybė susilaukti didesnio kiekio ,,patinka“.

Konkurso laikotarpis (gegužės 17d. – birželio 2d.). Nugalėtojus paskelbsime birželio 5 dieną!

Pirmosios vietos nugalėtojai bus apdovanoti šauniu pagrindiniu prizu!

  • Jei dar turite klausimų, būtinai rašykite el. paštu: info@tikramityba.lt
  • Konkurso facebook paskyra: https://www.facebook.com/sveikosmitybosstandartas/, dalyvaukit konkurse ir sekit visą informaciją būtent ten 🙂
Share
Komentarų nėra

Rašyti komentarą