Kviečiame jungtis prie „Sveikatiados iššūkio – saldintą gėrimą keičiu į vandenį“

12 Vas Kviečiame jungtis prie „Sveikatiados iššūkio – saldintą gėrimą keičiu į vandenį“

Siekiant keisti vaikų įpročius, kad šie išgertų pakankamą kiekį vandens ir atsisakytų saldžiųjų gėrimų, ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas „Sveikatiada“, suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą, kviečia ugdymo įstaigas jungtis prie „Sveikatiados iššūkio – saldintą gėrimą keičiu į vandenį“. Šis iššūkis vyks vasario ir kovo mėnesiais, o šauniausių konkurso dalyvių lauks kvietimas į iššūkio šventę bei puikūs projekto prizai!

Kartu su daugkartine Lietuvos fechtavimo čempione Paulina Bajorūnaite, kviečiame jus kurti naujus ugdymo įstaigos bendruomenės įpročius ir troškulį malšinti vandeniu, o ne saldintu gėrimu. Tegul vandens gėrimas tampa neatsiejamu dienos dalyku, skaninkit vandenį uogomis, vaisiais, žolelėmis ar net daržovėmis, tegul vaikams tai tampa įpročiu. Taip pat tradiciškai eksperimentuokite su vandeniu, suteikite jam kitą būvį, nustebinkite visus!

Įtraukite į iššūkio veiklas, kiek įmanoma daugiau savo ugdymo įstaigos bendruomenės, šeimas taip pat – iššūkį priimkite visi drauge!

Nuotraukose, filmukuose bei aprašymuose (grįžtamojo ryšio anketose) pateiktas iššūkio akimirkas siųskite el. paštu: laura@sveikatiada.lt. Visa gauta konkurso medžiaga bus talpinama ,,Sveikatiados” facebook paskyroje 
Šio konkurso metu bus apdovanotos ir į iššūkio šventę pakviestos 5 mokyklinio ugdymo įstaigos. Papildomai prizais bus apdovanotos 5 ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Facebook draugų balsų pagalba bus atrinkta po vieną ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigą, likusias 8 atrinks ,,Sveikatiados” komisija.

Konkurso laikotarpis VASARIO 10 d. – KOVO 9 d. Konkurso medžiagą priimama ir talpinama tik iki KOVO 9 d. 17 val. Laimėtojai bus skelbiami KOVO 13 d.

Junkitės prie iššūkio ir parodykite visiems, kaip Jums sekasi bendruomenė puoselėti naujus įpročius. Kaip įprasta, lauksime jūsų organizuotų veiklų filmukų, nuotraukų bei aprašymų. Tegul Jūsų mitybą puošia ne tik grūdiniai produktai, daržovės ir vaisiai, bet taip pat tegul vanduo išstumia saldintus gėrimus!

 

Projektas yra finansiškai remiamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR Sveikatos apsaugos ministerija.

Share
Komentarų nėra

Rašyti komentarą