MAISTO KONFERENCIJA 2022 – MŪSŲ VEIKSMAI – MŪSŲ ATEITIS

maisto konferencija, 2022, mėlyna, žmogus, maistas, žmonės, veidas

06 Rgs MAISTO KONFERENCIJA 2022 – MŪSŲ VEIKSMAI – MŪSŲ ATEITIS

Norime pasidalinti ir pakviesti JUS į maisto konferenciją, kurią organizuoja mūsų draugai UAB “Vr Trading”. Tai išskirtinis renginys organizuojamas Pasaulinės maisto dienos proga.

Konferencijos tikslas – suburti visus maisto entuziastus diskutuoti, ragauti ir susirasti bendraminčių bei pristatyti naujus maisto kūrėjus. Smalsu?

Konferencijos metu galėsite ne tik susipažinti su ateities maisto tendencijomis, diskutuoti apie maisto švaistymą bei tvarius sprendimus. Kavos pertraukėlių metu galėsite degustuoti naujus maisto kūrėjų produktus, kavos pertraukėlėse kitaip, atrasite naujus skonius, turėsime inovatyvaus maisto produkto ir jo pakuotės testavimas, pasitelkiant neuromarketingo technologijas. Įdomu?

Jei esate maisto pramonės gamybos, prekybos ar pakavimo įmonės vadovas, maisto technologas, įmonės/gamybos/maisto saugos vadovas ar kitas atsakingas specialistas, maisto ar pakuotės kūrėjas, visuomenės sveikatos specialistas, dietologas ar dietistas arba esate atsakingas/-a už tvarius sprendimus, bei norite diskutuoti apie maisto švaistymą ir tvarumą. O galbūt pritari šūkiui „Niekas neturi likti nuošalyje“?

Jei taip – laukiame tavęs!

Kada: spalio 14 d. | Penktadienis | 10:00 – 16:00

Kur: QUADRUM verslo centras, Konstitucijos pr. 21, Vilnius

Daugiau informacijos rasite čia.

Share
Komentarų nėra

Rašyti komentarą