Paskaita – diskusija: ,,Subalansuota mokyklinio amžiaus vaikų mityba“

01 Vas Paskaita – diskusija: ,,Subalansuota mokyklinio amžiaus vaikų mityba“

 

Kviečiame Jus į paskaitą – diskusiją:

,,Subalansuota mokyklinio amžiaus vaikų mityba“

 

 

Šeima

Nusprendėte keisti savo šeimos mitybos įpročius?

Ieškote patarimų, kurie padėtų Jūsų vaikams augti sveikiems?

Esate pasiruošę išmokti gaminti prisilaikant sveikatai palankios mitybos principų?

Norite išmokti skaityti maisto produktų etiketes? Sužinoti, ką jos pasako arba nuslepia apie maisto produktą?

 

Paskaitos metu gilinsimės į mokyklinio amžiaus vaikų sveikos mitybos tiesas, grįstas moksliniais ir medicininiais tyrimais. Aiškinsimės apie mitybos įpročių įtaka vaikų imunitetui ir subalansuotos mitybos svarba šeimos kasdienybėje.

Analizuosime vaikų mitybos korekcijos principus, kurie būtini gyvenimo būdo ir elgsenos pokyčiams bei susipažinsite su ankstyvosiomis intervencijomis, kurios naudojamos siekiant išvengti mitybos nepakankamumo ir antsvorio mokyklinio amžiaus vaikų tarpe. Gausite daug naudingų patarimų kaip motyvuoti vaiką rinktis sveikatai palankius maisto produktus.

Išmoksite skaityti maisto produktų ženklinimo etiketes ,,tarp eilučių“, į ką atkreipti dėmesį renkantis maisto produktus (praktiniai pavyzdžiai ir maisto produktų etikečių analizė). Maistingumo deklaracijos įtaka sveikatai palankesnio maisto produkto pasirinkimui (cukrai, druska). Ką reiškia užrašai ,,Tinka vartoti iki“ ar ,,Geriausias iki“, „Rakto skylutės“ simboliu ar eko ženklu  pažymėtas produktas?

 

 

Paskaitą – diskusiją, su praktiniais patarimais veda lektoriai:

Rūta Petereit        ruta_petereit

Lietuvos dietologų draugijos prezidentė, medicinos mokslų daktarė, gydytoja dietologė. Rūta yra mokslinių straipsnių, cituojamų nacionalinėse ir tarptautinėse recenzuojamose duomenų bazėse, bendraautorė, stažavosi mitybos klausimais Kopenhagoje (Danijoje), Tarptautiniuose ESPEN (Europos parenterinės ir enterinės mitybos draugija) kursuose. Šioje srityje turi daugiau nei 8 metus patirties.
Danguolė Gasparavičienė    Danguole-5

VšĮ ,,Tikra mityba“ direktorė,  daugiau nei 15 metų gilinasi ir analizuoja sveikatai palankios mitybos bei sveiko ir saugaus maisto paslaptis, puikiai išmano maisto technologijos, saugos ir kokybės reikalavimus.

 

Renginys vyks š. m. vasario 28d.  18 val. Kauno Mokslo parko konferencijų salė (K. Petrausko g. 26, Kaunas).

Renginys skirtas šeimos mityba besirūpinantiems tėveliams, dietistams, visuomenės sveikatos specialistams. Paskaitos – diskusijos programa suderinta su LR SAM ir registruota METAS sistemoje. Dietistams ir visuomenės sveikatos specialistams išduodami patvirtinti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Renginio trukmė 2,5 val.

Dalyvio mokestis  – 35 Eur (į renginio kainą įskaičiuota dalomoji medžiaga ir pažymėjimas).

Būtina išankstinė rezervacija

Registruotis: info@tikramityba.lt, mob. tel. 8 622 02 703

Share
Komentarų nėra

Rašyti komentarą