Pirmasis ,,Sveikos šeimos klubo” renginys

21 Rgs Pirmasis ,,Sveikos šeimos klubo” renginys

 

Labai norime pasidžiaugti:  startavo pirmasis ,,Sveikos šeimos klubo” renginys – paskaita ,,Sveika mityba – vaikų sveikatos pagrindas”!

Į pirmąją paskaitą susirinko aktyvių ir besidominčių savo šeimos sveikatai palankia mityba bendraminčių grupė.

VšĮ ,,Tikra mityba” direktorė, ,,Sveikos šeimos klubo” iniciatorė kalbėjo, kaip svarbu nuo mažens mokinti vaikus pažinti sveikatai palankų maistą, laikytis kiekvienoje šeimoje sveikos mitybos principų ir taisyklių, juk vaikas teisingus mitybos įpročius pirmiausia įgyja savo šeimoje.

Gydytoja dietologė Rūta Petereit gausiam mamų ir mitybos specialistams grupei. kalbėjo apie  mitybos įpročių įtaką vaikų imunitetui ir subalansuotos mitybos svarbą šeimos kasdienybėje, kiek, ko ir kaip valgyti. Taip pat patarė kaip kalbėti, bendrauti su vaiku, kad paversti nemėgstamų produktų valgymą žaidimu ir net malonumu.

Pertraukos metu  diskutavome,  dalinomės patirtimi, vaišinomės sveikatai palankiais užkandžiais, turėjome galimybę įvertinti sveikuoliškų sulčių skonines savybes.

Tai tik pirmasis šio  ,,Sveikos šeimos klubo” susitikimas. Jau iš karto išgirdome pageidavimų, kad reikia paskaitų tęstinumo. Juk taip svarbu sveikatai palankios mitybos įpročius diegti vaikams nuo mažens.

Junkitės prie ,,Sveikos šeimos klubo”  ir sekite mūsų naujienas facebook paskyroje    https://www.facebook.com/sveikosmitybosstandartas/

 

img_3846

img_3845

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_3838

img_3841

Share
Komentarų nėra

Rašyti komentarą