Privatumo politika

Bendrosios privatumo nuostatos

 

Džiugu, jog Jums taip pat kaip ir mums rūpi sveikatai palankį mitybą ir jos puoselėjimas visuomenėje.  Mūsų įmonė VšĮ „Tikra mityba“ (toliau – „Sveikatai palankūs“) vertina Jūsų privatumą ir siekia užtikrinti, jog naršydami mūsų svetainėje jaustumėtės saugiai.

Jūsų pateikiami asmens duomenys mūsų svetainėje yra tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei asmens duomenų apsaugą reglamentuojančiuose ir nustatančiuose aktuose numatytais asmens duomenų tvarkymo reikalavimais ir taisyklėmis.

Jūs turite teisę kreiptis į „Sveikatai palankūs“ norėdami:

  • gauti informaciją apie tvarkomus Jūsų asmens duomenis;
  • reikalauti ištaisyti neteisingus, neaiškius ar netikslius savo asmens duomenis;
  • nesutikti, jog Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi rinkodaros tikslais.

Mes užtikriname, jog Jūsų duomenys nebus perduodami tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių paslaugomis naudojamės norėdami įvykdyti Jūsų užsakymą, kurie yra:

  • siuntų pristatymo tarnyba, kurie naudoja jūsų asmens duomenis siekiant užtikrinti prekių pristatymą;
  • Google formos, naudojamos užsakymo formavimui. Google privatumo politika;

 

Asmens duomenų saugojimo tikslai

  • Lankytojo asmeninę informaciją „Sveikatai palankūs“ gali naudoti geresnės komunikacijos su potencialiais, naujais, esamais ir buvusiais nariais tikslais;
  • Renginių, seminarų, pasiūlymų pritaikymui;
  • Svetainės patobulinimui;
  • Naujienlaiškio siuntimui su skelbiamomis „Sveikatai palankūs“ naujienomis, pasiūlymais bei kita informacija.

 

Nuorodos į kitus tinklapius

Mūsų svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į kitus tinklapius už kurių turinio teisingumą ir atitikimą galiojantiems teisės aktams „Sveikatai palankūs“ neatsako.

 

Naujienlaiškiai

Jūsų pateiktą el. pašto adresą naudojame informacijai apie specialius pasiūlymus, naujienas ar kitai, su mūsų įmone susijusiai informacijai, siųsti.

Išsiuntus naujienlaiškį, turime galimybę rinkti ir matyti statistinius duomenis susijusius su Jūsų veiksmais, išsiuntus el. laišką. Pavyzdžiui ar el. laiškas buvo atidarytas, kokios nuorodos buvo paspaustos.

Jūs bet kada turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, kurie yra tvarkomi „Sveikatai palankūs“, reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Teisę tvarkyti asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais Jūs bet kada galite atšaukti šiais būdais:
– gavus naujienlaiškį, paspausti prenumeratos atšaukimo nuorodą;
– kreiptis el. paštu info@tikramityba.lt su laisvos formos prašymu.

Asmens duomenis galime perduoti tretiesiems asmenims, kurie užtikrina el. laiškų siuntimą reklamos tikslais, taip pat reklamos platformoms Facebook, Google, tikslinės auditorijos formavimo tikslais.

Sutikdami gauti naujienas, Jūs taip pat kartu leidžiate apdoroti savo duomenis pagal „MailerLite“ asmens duomenų tvarkymo ir naudojimo sąlygomis. Naudotojas norėdamas nesuteikti šios asmeninės informacijos „MailerLite“, gali atsisakyti „Sveikatai palankūs“ naujienlaiškio paslaugų.

„MailerLite“ naudojimo sąlygos: https://www.mailerlite.com/lt/naudojimo-salygos

Sutikimas

Lankydamiesi mūsų svetainėje Jūs sutinkate, jog esate susipažinę su taikoma privatumo politika ir jai neprieštaraujate.