Rugsėjo 22 d. renginys ikimokyklinio ugdymo įstaigų dietistams, virėjams, pedagogams ,,Visi kartu gaminame sveikai”

14 Rgs Rugsėjo 22 d. renginys ikimokyklinio ugdymo įstaigų dietistams, virėjams, pedagogams ,,Visi kartu gaminame sveikai”

 

Nuo 2015m. rugsėjo VšĮ ,,Tikra mityba“ įgyvendina socialinės atsakomybės projektą ,,Sveikatai palankūs“, kuriame dalyvauja  ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Projekto tikslas didinti visos ikimokyklinio ugdymo įstaigos bendruomenės: nuo vaikučių, personalo iki   tėvelių sveikatai palankios mitybos ir sveikos gyvensenos raštingumą, skatinti sveikai maitintis, suteikti žinių bei šviesti sveikos gyvensenos klausimais.

Juk labai svarbu, kad ne tik ugdymo įstaigoje vaikų mityba atitiktų sveikos mitybos principus, bet ir kiekvienuose namuose, kiekvienoje šeimoje pirmenybė būtų teikiama sveikatai naudingesnių produktų pasirinkimui, ant                 kasdieninio ar šventinio stalo garuotų sveikatai palankūs patiekalai ir pirmiausia tėvai būtų pavyzdžiu savo vaikams renkantis sveikatai palankius patiekalus.

Danguole-7      Labai svarbu, kad  vaikai nuo pat mažens būtų ugdomi, mokomi ir maistas ir tinkama      valgymo kultūra taptų šeimos kasdienybe, sako VšĮ ,,Tikra mityba” direktorė Danguolė      Gasparavičienė.

 

 

 

Šiandien dienai labai sunku atsirinkti, o kas iš tikro yra sveika mūsų vaikams. Manu, kad bendradarbiaujant mes galėsime paruošti gerus virėjus ne tik restoranams, kavinėms, bet ir darželių bei mokyklų valgykloms.

14311460_1052220408208875_8364662446287871679_o

   Juk reikia gerų atsidavusių virėjų ne tik garsiems restoranams, bet ir kitoms  maitinimo įmonėms, kur galima ne tik skaniai, bet ir sveikai pavalgyti, -sako  Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro viešbučių ir restoranų  sektoriaus vadovė Sonata Andriuškevičienė.

 

 

Džiaugiamės projekto partneriais, kurie plėtoja savo veiklą sveikatai palankių maisto produktų gamybos srityje ir savo ilgalaikius tikslus sieja su sveikatai palankių produktų kūrimu.  Džiugu, kad maisto pramonės įmonės taip pat siekia, kad visuomenė atpažintų ir rinktųsi sveikatai naudingą maistą bei laikytųsi sveikos subalansuotos mitybos principų tiek namuose, tiek ugdymo įstaigose ar kitose viešojo maitinimo įstaigose.

VšĮ ,,Tikra mityba“ vykdo šviečiamąją veiklą ne tik ugdymo įstaigų bendruomenėms bet ir visai visuomenei, skatindama juos rinktis sveikatai palankius maisto produktus, sveikai maitintis, vykdo maisto pramonės specialistų mokymus, skatindama juos gaminti kuo daugiau ir įvairesnio ir sveikatai palankesnių maisto produktų ir svarbiausia siūlo nepamiršti, kad gyventume ne tam, kad valgytumėte, o valgytumėm tam, kad gyventumėm!

Š.m. rugsėjo 22 dieną 13 val. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, Poškos g. 23, Kaunas VšĮ „Tikra mityba“ kartu su Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro Viešbučių ir restoranų sektoriumi organizuoja renginį „ Visi kartu gaminame sveikai “, kurio metu bus ne tik teorinės paskaitos, bet praktinis, į vaikų valgiaraščius rekomenduojamų įtraukti sveikatai palankių patiekalų patiekalų pateikimas bei degustacija.

Dalyvavimas nemokamas! Registruotis tel. 868572544 arba el. paštu projektai@tikramityba.lt

Renginio programą rasite čia: 09-22-renginio-programa

Renginyje laukiami Kauno miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų dietistai, virėjai, pedagogai, kurie yra atsakingi už mitybą ugdymo įstaigoje.

Laukiamos aktyvios diskusijos, pageidavimų ir pasiūlymų vaikų maitinimo organizavimo klausimais!

Iniciatyvą remia:

kaisiadoriu_paukstynas vilniaus_paukstynas

Renginio partneriai:

lrvvkalogo4

logo-png

Share
Komentarų nėra

Rašyti komentarą