,,Sveikatiada” raginta priimti II-ajį iššūkį ,,Grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas!”

09 Sau ,,Sveikatiada” raginta priimti II-ajį iššūkį ,,Grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas!”

Iki konkurso pabaigos liko labai nedaug! Suskubkite prisijungti! 

Grūdiniai produktai yra mitybos pagrindas! Šie produktai yra mūsų energijos šaltinis. Juose gausu ne tik angliavandenių, bet ir baltymų, maistinių skaidulų, kai kurių vitaminų ir mineralinių medžiagų. Kad kiekvieno mūsų mityba būtų vertingesnė, valgykite daugiau grūdų košių, iš visų grūdo dalių miltų pagamintą duoną, javainius ir makaronus, pirmenybę teikite ne baltiems, o natūraliems ryžiams.


Prie šio iššūkio prisijungė ir pirmasis olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės treneris Giedrius Martinionis! Susipažinkite su Juo ir su užsidegimu priimkite šį iššūkį!

Nuotraukose, filmukuose bei aprašymuose (grįžtamojo ryšio anketose) pateiktas iššūkio akimirkas siųskite el. paštu: laura@sveikatiada.lt. Visa gauta konkurso medžiaga bus talpinama ,,Sveikatiados” facebook paskyroje. 

Šio konkurso metu bus apdovanotos ir į iššūkio šventę pakviestos 5 mokyklinio ugdymo įstaigos. Papildomai prizais bus apdovanotos 5 ikimokyklinio ugdymo įstaigos.

Pasikeitimai!!!!

Po ilgų svarstymų ir bendravimo su projekto dalyviais, nuspręsta Facebook draugų balsų pagalba atrinkti tik po vieną ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigą, likusias 8 atrinks ,,Sveikatiados” komisija.

Konkurso laikotarpis GRUODŽIO 4 d. – SAUSIO 13 d. Konkurso medžiagą priimu ir talpinu tik iki SAUSIO 13 d. 17 val. Laimėtojai skelbiami SAUSIO 17 d.

Sėkmės KONKURSE!

 

Share
Komentarų nėra

Rašyti komentarą