“Sveikatiados iššūkio – grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas” šventės akimirkos

12 Vas “Sveikatiados iššūkio – grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas” šventės akimirkos

„Sveikatiados iššūkyje – grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas“ dalyvavo net 229 komandos iš įvairių ugdymo įstaigų. Iššūkiui pasibaigus buvo apdovanotas gausus būrys ugdymo įstaigų! Penkios iš jų buvo pakviestos į vasario 4 dieną vykusią „Sveikatiados iššūkio“ šventę, kurioje komandos rungėsi įvairiose iššūkio užduotyse: protmūšyje, mįslių turnyre, TAIP arba NE žaidime bei kituose užsiėmimuose.

Šventėje dalyvavo Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos, Kauno Petrašiūnų progimnazijos, Kėdainių rajono Josvainių gimnazijos, Kauno Simono Daukanto progimnazijos ir Šiaulių Juventos progimnazijos atstovai.

Šventės pabaigoje atvykusios mokyklos buvo reitinguojamos. Iš VšĮ ,,Tikra mityba“ bei Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro atstovų sudaryta komisija atidžiai vertino visas komandų atliktas užduotis. Tris prizines vietas laimėjo Kauno Simono Daukanto progimnazijos, Šakių Rajono Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos bei Kėdainių rajono Josvainių gimnazijos komandos.

Taigi, kviečiame ir toliau aktyviai įsitraukti į „Sveikatiados maisto detektyvų“ iššūkius ir skatinti vaikus gyventi sveikai, nes sveikai gyventi yra smagu!

Šventės akimirkos:

 

Projektas yra finansiškai remiamas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja LR Sveikatos apsaugos ministerija.

Share
Komentarų nėra

Rašyti komentarą