Trys viešojo maitinimo įmonės kurį laiką nemaitins lankytojų

03 Bal Trys viešojo maitinimo įmonės kurį laiką nemaitins lankytojų

Pastarosiomis dienomis dėl Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektorių patikrinimų metu nustatytų grubių pažeidimų, kurį laiką savo veiklos nevykdys dvi Ukmergės ir viena Lazdijų viešojo maitinimo įmonės.

UAB „Bosonta“ kavinėje „Greita“ (Kęstučio a. 2, Ukmergė) nustatyta higienos ir savikontrolės pažeidimų. Kavinėje rasta neženklintų, neaiškios kilmės produktų ir gaminių su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais.  Nevykdytos privalomos savikontrolės sistemos procedūros, produktai laikyti sudarant sąlygas kryžminei taršai atsirasti. Maisto tvarkymo patalpos buvo nešvarios, netvarkingos, apkrautos pašaliniais daiktais. Darbuotojai dirbo neišklausę higienos įgūdžių mokymo kursų, nepasitikrinę sveikatos.

P. Žukauskio kebabinėje (Stoties g. 1, Ukmergė) pažeidimai buvo panašūs – trūko švaros, tvarkos, nevykdytos būtinos savikontrolės sistemos procedūros. Netinkamai buvo laikomos žaliavos ir kai kurie produktai. Rasta beveik 30 kg, neženklintų, neaiškios kilmės žaliavų ir maisto produktų.

Lazdijų turkiškos virtuvės „Kebab Inn“ veikla sustabdyta dėl blogai tvarkomų maisto atliekų, jų apskaitos nebuvimo. Maistas buvo gaminamas pagal nepatvirtintus technologinius aprašymus ar receptūras. Maisto produktai laikyti netinkamoje temperatūroje, lavašui ir šaldytai mėsai nebuvo pateikti įsigijimo dokumentai, trūko dezinfekavimo priemonių.

Už nustatytus pažeidimus visų trijų įmonių atsakingiems asmenims skirtos baudos. Šios viešojo maitinimo įmonės galės pradėti dirbti tik pašalinę inspektorių nustatytus trūkumus ir po pakartotinių patikrinimų.

Informacija pateikta iš www.vmvt.lt

Share
Komentarų nėra

Rašyti komentarą